Prasidėjo registracija į kalėjimą!

Mėgsti iššūkius? Nori išbandyti kažką naujo? Siūlome tau praleisti naktį kalėjime! Gulėti ant gultų arba geležinėje lovoje, valgyti kalėjimo maistą ir vykdyti budėtojo nurodymus. Karuostos kalėjimas pripažintas įspūdingiausiu, kaip JAV Alkatrasas. O mūsų dviračių žygis – unikali galimybė pasisemti neišdildomų įspūdžių!
 
Karuostos kalėjimas – vienintelis karinis kalėjimas Europoje, savo duris atvėręs turistams. Jis laikomas pačiu neįprasčiausiu ir netikėčiausiu viešbučiu pasaulyje.
Vaiduoklių medžiotojai iš JAV (Ghost Hunters International) Karuostos kalėjimą yra pavadinę labiausiai vaiduoklių apsėsta vieta pasaulyje.
 
Pamatysite karinį miestelį ir kalėjimą, kuris nepakitęs išliko nuo caro laikų. Sužinosite, kaip kalėjime gyveno įkalinti asmenys, apžiūrėsite įvairias įdomias ekspozicijas, tokias kaip Tarybų Sąjungos piliečio svetainė, Antrojo pasaulinio karo palikimas ir pan. Minam kartu!
——————————–
Dviračių žygis 🚵 maršrutu Šventoji – Karuosta (~70 km).
Kelio danga – asfaltas. 80 % kelias, 15 % – dviračių takai.
Piknikas 🍎 (turėti savo užkandžius).
Baltijos jūros bangų ošimas 🌊🌊, Karostos molas, pasivaikščiojimas paplūdimyje, norintys galės ir maudytis 🏊 (bus laisvas laikas).
Vakarienė kalėjime 🍗
Vakarinė ekskursija kalėjime su spec. elementais 👻
Nakvynė Karuostos kalėjime.
Pusryčiai kalėjime ☕
Liepojos kranto artilerijos baterijų apžiūrėjimas. Puiki vieta fotosesijai 📷
Minam dviračiu Karuosta-Šventoji (~70 km).
——————————–
SVARBU! N-18. Būtina turėti galiojantį asmens dokumentą. Dviratis turi atitikti KET reikalavimus.
——————————–
Bilietai birželio 8-9 d. išparduoti.
 
Skelbiamos papildomos registracijos:
birželio 1-2 d. Bilietai čia
gegužės 11-12 d. Bilietai čia
 
Į bilieto kainą įskaičiuota nakvynė, ekskursija, vakarienė ir pusryčiai.
Taip pat perkant bilietą galite skirti 2 eur arba didesnę paramą, kuri bus skirta mokyklinio amžiaus vaikų saugaus eismo pamokoms. Pamokų metu žaismingai supažindiname vaikus su kelių eismo taisyklėmis, sprendžiame užduotis ir gaminame atšvaitus.
——————————–
 
#MinamKartu – kitokie dviračių žygiai