Velomaratonas 2017

Aštuntasis Vilniaus Velomaratonas suvienijo beveik 10 tūkstančių dalyvių! Lietus neišgąsdino nei didelių, nei mažų, o kaip tik visus suartino glaustis po vienu skėčiu. Besišypsantys dviratinkai ne tik startavo maratono trasose, bet ir išbandė savo jėgas „KET ekspertų“ parengtose užduotyse, kurios laukė Lietuvos automobilių kelių direkcijos palapinėje.

Saugus eismas

Dviračių entuziastai turėjo išskirtinę galimybę išbandyti du Velopolicijos dviračius. Jais saugaus eismo mokėsi „Velomiestelio” svečiai, prižiūrimi „KET ekspertų” instruktorių. Žaismingų konkursų metu jų dalyviai turėjo nustatyti, ar dviratis yra techniškai tvarkingas, kad galėtų važiuoti į gatvę, įveikti slalomo trasą, atsakyti į saugaus eismo klausimus.

 

Rungtys kurios nepaliko abejingų

Kiek laiko gali išstovėti su policijos dviračiu neliesdamas žemės kojomis? Užduotyje varžėsi įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo dalyviai, kurių rezultatų vidurkis buvo 2,5 sek. Tačiau absoliutaus lyderio Rimanto Augustinavičiaus rezultatas buvo net 14,78 sekundės! Tarp visų dalyvių, rungtyje savo puikius sugebėjimus demonstravo LR Seimo narys Gediminas Vasiliauskas.

 

Rungtis „Saugus dviratis”. Čia reikėjo pademonstruoti ne tik savo KET žinias, bet ir pastabumą. Mūsų paslėptus dviračio neatitikimus surasti sekėsi ne kiekvienam, tačiau neįveikę užduoties nosies nenukabino, nes sužinojo daug naudingos informacijos ir patarimų apie saugų važiavimą kelyje. Užduotyje varžėsi daugiau kaip šimtas dalyvių! vienas iš jų – LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

 

Viso renginio metu renginio dalyviams buvo teikiamos konsultacijos ir patarimai kelių eismo taisyklių klausimais. Tačiau jei nespėjote ar nedrįsote paklausti – visuomet galite mums parašyti el. paštu: info@ketekspertai.lt

 

Iki malonių susitikimų!

KET ekspertų komanda